Најава за брифинг

Министерот за култура на Република Македонија, Асаф Адеми, ќе одржи брифинг со новинарите во понеделник, 20.08.2018 година, во 15 часот во Каса бар (наспроти Министерството за култура) ...


kultura_logo_2

ohridsko_leto_nova-2

 
    

Линкови

vladamkpretsedatel

sobraniee-demokratija-banner

uslugigovmkkomisija-za-pris-jk

sekretarijatzaeuinvest-macedonia

uzknunesco

ohridsko-letongm

mobmf

logo_tanec

exploring-macedonia