Njoftim për konferencë shtypi

Ministri i Kulturës Asaf Ademi, nesër, (e mërkurë) më 26 dhjetor 2018, në ambientet e Ministrisë së Kulturës, në orën 11:30 do të mbajë konferencë shtypi në të cilën do të flet për projektet dhe aktivetet të cilët u mbështëten nga Ministria e Kulturës e të cilët u realizuan në vitin 2018. 

Ftojmë gazetarët, kameramanët dhe fotoreporterët.

Me respekt,
Ministria e Kulturës


kultura_logo_2

ohridsko_leto_nova-2

 
    

Линкови

vladamkpretsedatel

sobraniee-demokratija-banner

uslugigovmkkomisija-za-pris-jk

sekretarijatzaeuinvest-macedonia

uzknunesco

ohridsko-letongm

mobmf

logo_tanec

exploring-macedonia